7 клас

Дата:01.04,03.04 7-А,7В

Урок №75,76.
Тема: Гімнастика.

1. Чекаю ваші вправи на гнучкісь 5-8 вправ.






Зворотній зв язок тримаємо через Viber або електронну пошту..oksanakorennaya22@gmail.com

2. Пропоную вам переглянути відео Опорного стрибка способом "зігнувши ноги"


3. Самостійно повторити стрибки на скакалці. дівчата 60 раз,хлопці 50.


Дата:06.04
          07.04  7-Б

Дата: 07.04.
           08.04 7-А
           10.04

Дата:06.04
         08.04 7-В
         10.04
Урок№77,78,79.

Тема: Гімнастика.
1. Переглянути та зробити комплекс вправ з гімнастичною палкою.

2. Переглянути відео з правильною технікою виконнання-підтягування на перекладині.




3. Виконати комплекс з 5 вправ з гімнастичною палкою або скакалкою. Зворотній зв язок тримаємо через Viber або електронну пошту..oksanakorennaya22@gmail.com.
Чекаю на ваші вправи до 09.04. На цьому тиждні ми закриваемо тему" Гімнастика".
10.04. Буде виставлене тематичне оцінування. УДАЧИ.



Дата: 14.04.
           15.04. 7-А
           17.04.

Дата: 13.04(2)
           14.04.   7-Б

Дата: 13.04.
           15.04. 7-В
           17.04.
Урок№ 80,81,82.

Тема: Футбол.
Добрий день! Продовжуємо знайомитися зі світом футболу.
1. Прочитайте основні правила техніки безпеки на уроках футболу.


На заняттях з футболу учні виконують наступні вимоги:
  • -без дозволу вчителя забороняється брати і кидати м'ячі;
  • -обов'язково виконувати загальну і спеціальну розминки;
  • -при виконанні вправ з м'ячами, м'ячі передавати точно, не різко, по команді вчителя фізкультури зупиняти м'яч ногою;
  • -під час роботи з м'ячами бути уважним, зібраним, виконувати команди і розпорядження вчителя фізкультури;
  • -під час навчальної гри дотримуватися правил, вести себе коректно по відношенню до суперника;
  • -учням опановувати основними прийомами поводження з м'ячем на місці і в русі в полегшених умовах і при обліку основних тактичних правил;
  • -під час технічного тренування учень повинен приділяти однакову увагу розминці і розвитку обох ніг.
Що ви знаєте про видатних футболістів України? 
2 Чекаю на невеличке повідомлення про видатних футболістів Украйни. ДО 16.04.
Зворотній  зв язок тримаємо через Viber або електронну пошту oksanakorennaya22@gmail.com.

3. Повторити стрибки на скакалці.


Дата:21.04
          22.04 7-А
          24.04

          21.04 7-Б
       
          22.04.
          23.04 7-В

Тема: Футбол
Добрий день!Впродовж декількох уроків ми розглянемо:
- історію розвитку футболу в світі
- способи жонглювання м'ячем

1 Перегляньте відео.

А які цікаві історічні факти знаєте ви?

2.Жонглювання м'ячем









  • Злегка відкрийте м'яч. Відкрийте з футбольного м'яча трохи повітря, щоб він менше пружинив. Його так буде легше контролювати, і він не покотитися далеко, якщо ви промахнетеся.
    • Після того, як ви освоїли техніку жонглювання, повністю накачайте м'яч.
  • Juggle a Soccer Ball Step 2 Version 2.jpgТримайте м'яч перед собою на рівні грудей. Киньте його на землю, і нехай він відскочить від землі в повітря. Коли м'яч почне знижуватися після відскоку, підкиньте його ногою назад у повітря і зловіть руками. Спробуйте підкидати його вашу домінуючою ногою до рівня живота або грудей. Спробуйте бити по м'ячу верхньою стороною ступні, тримаючи її під невеликим кутом вгору.
    • Переконайтеся, що ваші шнурки не зав'язані подвійним вузлом. М'яч може відскочити від великого вузла під кривим рогом.
    • Ваша ступня не повинна бути розслабленою. Тримайте її під кутом.
  • Juggle a Soccer Ball Step 3 Version 2.jpgТримайте коліна злегка зігнутими. Це допоможе вам краще контролювати м'яч. Ступня небьющей ноги повинна стійко стояти на землі.
    • Дуже важливо зберігати баланс тіла, коли ви жонглируете м'ячем. У перервах між подкидываниями постійно вдосконалюйте баланс, щоб не втрачати контролю над м'ячем. Тримайте коліна зігнутими і не спускайте з м'яча очей.
  • Juggle a Soccer Ball Step 4 Version 2.jpgТренуйтеся підкидати м'яч, поки ви не зможете легко і послідовно ловити його руками на рівні живота. Ви не повинні нахилятися або витягати далеко руки, щоб зловити його. Потім тренуйтеся робити це з іншою ногою. Майте на увазі, що жонглювання домінантний ногою завжди складніше. Не здавайтеся!
  • Juggle a Soccer Ball Step 5 Version 2.jpgПоступово збільшуйте кількість відскоків м'яча від вашої ступні. Замість того, щоб ловити м'яч руками після кожного удару по ньому ногою, підкиньте його в повітря, і коли він почне падати, підкиньте його знову, не даючи йому впасти на землю. Намагайтеся тримати м'яч під контролем. Практикуйтеся жонглювати однією ногою, поки у вас не почне виходити, а потім перейдіть на іншу ногу. Практикуйтеся, поки не почнете впевнено жонглювати обома ногами.
  • Juggle a Soccer Ball Step 11.jpg Тримайте ногу, якою ви б'єте, ближче до землі. Якщо вона буде занадто високо в повітрі, то вам буде складніше контролювати м'яч. Сила удару по м'ячу йде від стопи, а не від ноги.

  •  Жонглювання колінами







  • Juggle a Soccer Ball Step 12.jpg Підніміть одне коліно так, щоб воно було перпендикулярно тілу. Це зробить ваші стегна плоскими. М'ячем набагато легше жонглювати, коли він відскакує від плоскої поверхні.
    • Спробуйте жонглювати колінами (або, вірніше, стегнами) тільки після того, як ви освоїли набивати м'яч ступнями. Жонглювання колінами поліпшить ваші навички жонглювання. Це також дозволить вам краще управляти м'ячем.
  • Juggle a Soccer Ball Step 13.jpg Тримайте м'яч у руках над стегном. Дайте м'ячу впасти на середню частину стегна. Якщо ви відіб'єте м'яч колінною чашечкою, то він гарантовано полетить дуже далеко.
  • Juggle a Soccer Ball Step 14.jpg Жонглируйте колінами, як якщо б ви жонглювали ступнями. Почніть ловити м'яч руками. Практикуйтеся, поки не навчитеся контролювати напрямок і висоту відскоку м'яча. Потім тренуйтеся з іншим стегном.
  • Juggle a Soccer Ball Step 15.jpg Чергуйте стегна. Зробіть це, коли будете впевнені, що ви зможете контролювати м'яч стегнами.
  • Juggle a Soccer Ball Step 16.jpg

  • Спробуйте! У вас обов'язково вийде!!!

    Дата: 27.04-30.04
    7-А
    7-Б
    7-В
    Урок№86,87,88
    Тема: Футбол.
    Добрий день! Продовжуємо з вами знайомитись зі світом футболу.
    На цей тиждень пропоную:
    1. Комплекс ЗРВ.
    2. Удар по воротах ( техніка виконання)
    3. Ігри з елементами футболу.

    1. Комплекс ЗРВ

    2. Удари по воротах

    3.Ігри з елементами футболу. 
    Розглянемо цікаві ігри з футболним м'чем.


     М'яч на підлозі
    Усі гравці утворюють коло й стають на одне коліно. Двоє з гравців - ведучі - стають усередину круга. За сигналом учителя гравці починають перекочувати м'яч по підлозі, намагаючись зачепити ноги ведучих, які бігають по колу, підстрибуючи. Якщо кому-небудь із гравців удається влучити у ведучого, він сам стає на його місце, а колишній ведучий стає в коло.
    Рухливі ігри с м'ячем. "Мисливці й качки".



     Спритність ніг
    Гравці команд сідають у колону на відстані 1 м один від одного і за сигналом учителя передають ногами м'яч по колоні. У такий спосіб треба перекласти декілька м'ячів з одного місця в інше, не втративши жодного. Яка команда зробить це першою, та й перемогла.
    Рухливі ігри с м'ячем.

    . Волейбол ногами
    Гравці грають у положенні упор сидячи. М'яч подається з місця ногою, із положення сидячи спиною до сітки. Висота сітки 1-1,5 м. Допускається 2-4 торкання м'ячем підлоги. Перемагає команда, яка першою набрала 5 очок.
    Рухливі ігри с м'ячем.
    А які ігри з м ячем знаєш ти? Поділися зі мною. Чекаю від вас 2-3 гри з описом на Viber або поштуoksanakorennaya22@gmail.com.

    Дата: 04.05- 08.05.
    Тема: Легка атлетика
    7-А,7-Б,7-В
    Урок№90,91,92.

    Добрий день! Ми розпочинаємо з вами працювати над дуже цікавою темою,як "Легка атлетика."

    Легка атлетика – вид спорту, який об’єднує такі спортивні вправи: ходьбу, біг, стрибки, метання та багатоборства. У кожній з цих спортивних вправ є свої різновиди і варіанти.
    Ходьба – звичайний спосіб пересування людини, ефективна фізична вправа для людей різного віку.
    Біг – основний вид легкої атлетики. Бігові види є основою всіх змагань у легкій атлетиці. Крім того, біг являється складовою частиною багатьох легкоатлетичних вправ.
      Повільний, довготривалий біг у лісі має оздоровче значення. Швидкий, спринтерський біг сприяє розвитку швидкісно-силових якостей; біг на середні та довгі дистанції розвиває витривалість; бар’єрний біг – спритність, високу координацію рухів. У процесі занять бігом виховуються вольові якості, вміння розраховувати свої сили, вміння долати перешкоди. Змагання з бігу завжди викликають велику зацікавленість у глядачів, і тому являються одним із кращих засобів пропаганди фізичної культури та спорту.
    Стрибки характеризуються короткочасними, але максимальними нервовом’язовими зусиллями. Легкоатлетичні стрибки розвивають швидкість, силу, спритність, сприяють вихованню сміливості. Це найкращі вправи для зміцнення м’язів ніг, тулуба, вдосконалення вміння володіти своїм тілом і концентрувати зусилля.
    Метання – фізичні вправи швидкісно-силового характеру, метою яких є переміщення легкоатлетичного снаряда в просторі на якомога більшу відстань. Метання характеризуються міцними, короткочасними (вибуховими) зусиллями, у яких задіяні різні групи м’язів: рук, ніг, плечового поясу та тулуба. Метання розвивають силу, швидкість, координацію рухів.
    Багатоборства обґрунтовано вважаються найбільш складними видами легкої атлетики, оскільки вимагають від спортсменів різнобічної загальної та спеціальної фізичної, технічної, тактичної та психологічної підготовленості. Багатоборства складаються з різних видів бігу, стрибків і метань.
    1Комплекс вправ
    2. Історія винекнення легкої атлетики
    Легка атлетика вважається дуже древнім видом спорту, про це говорять археологічні знахідки (монети, вази, скульптури і так далі). Найдревнішим з легкоатлетичних видів є біг. До речі, біг здійснювався на дистанцію, рівну одному стадію – ста дев’яносто двом метрам. Саме від цієї назви пішло слово стадіон.
    Легка атлетика - королева спорту
    Древні греки називали усі фізичні вправи атлетикою, яку у свою чергу було прийнято ділити на “легку” і “важку”. До легкої атлетики вони відносили вправи, що розвивають спритність і витривалість (біг, стрибки, стрільба з лука, плавання і так далі). Відповідно, усі вправи, які розвивали силу, відносилися до “важкої” атле.Легка атлетика — Вікіпедія
    Першим олімпійським чемпіоном по легкій атлетиці прийнято вважати Короібоса (776 р. до н.е.). Саме ця дата вважається початком історії легкої атлетики. Сучасна ж історія легкої атлетики бере початок зі змагань з бігу на дистанцію близько 2 км колежанами в 1837 р. Пізніше в програму змагань стали включати біг на короткі дистанції, біг з перешкодами, метання ваги, стрибки в довжину і висоту з розгону.
    У 1865 році був заснований Лондонський атлетичний клуб, який займався популяризацією легкої атлетики.
    Легка атлетика — Вікіпедія
    У 1880 році була організована любительська атлетична асоціація, що об’єднала в собі усі легкоатлетичні організації Британської імперії. Бурхливий розвиток легкої атлетики пов’язаний з олімпійськими іграми (1896 р.), в яких їй відвели найбільше місце.
    А що ви цікавого знаєте про легку атлетику?
    Пропоную вам обрати одну з тем:
    - історія винекнення легкої атлетики
    - розвиток легкої атлетики в Україні
    - відомі легкоатлети Луганщини.
    -світові рекорди з легкої атлетики.
    Чекаю на ващі повідомлення або презентації на електронну пошту
    oksanakorennaya22@gmail.com.




    Дата: 12.05.- 15.05
    Тема: Легка атлетика.
    Продовжуємо з вами знайомитись зі світом легкої атлетики.
    На цей тиждень пропоную:
    1. Комплекс ЗРВ.
    2. Техніка виконання стрибка у довжину з місця.
    3. спеціальні вправи бігуна.(повторити)

    1. Комплекс вправ
    .

    2.Стрибок у довжину з місця
    Стрибок - природний спосіб долання  перешкод, який характеризується короткочасним нервово - м'язовим зусиллям. Стрибкові  вправи сприяють зміцненню м'язів  ніг, розвивається сила, швидкість, гнучкість, спритність, навчають орієнтуватися у просторі.

    Правила безпеки
    • перед початком занять слід обов'язково робити розминку. Вона допоможе розігріти м'язи та підготувати організм до підвищеного навантаження.
    • стрибати потрібно тільки в спортивному взутті.
    • після стрибка м'яко приземлитися на  гімнастичні мати або яму для стрибків.
    • найголовніше в стрибках - навчитися м'яко приземлятися.

    Техніка стрибка


    техніка стрибкаВихідне положення: стійка ноги нарізно на ширині ступні, ступі паралельно, носки біля визначеної лінії. Перед початком стрибка треба підвестися на носки, підняти руки вгору, потім опуститись на всю ступню, ноги напівзігнуті, руки відвести назад, тулуб нахилити вперед (положення «старт плавця»). Під час виконання стрибка відштовхуємось двома ногами і робимо водночас  мах руками  вперед - вгору, енергійно випрямляється тулуб. У фазі польоту ноги згинаються, коліна підтягуються до грудей, руки вперед. Все  тіло спрямовано уперед. Приземлення виконується тільки на напівзігнуті ноги, руки вперед, забезпечуючи тим самим м'яке стійке приземлення.





    3. Бігові вправи





    Чекаю від вас 5-6 бігових вправ (відео) Viber або oksanakorennaya22@gmail.com.


    Дата:18.05-22.05.
    Тема: Легка атлетика.
    1. Вправи на розвиток витривалості.
    2. Човниковий біг.

    1. ВПРАВИ НА ВИТРИВАЛІСТЬ.





    Витривалість. Що це таке?

    Найчастіше під витривалістю організму розуміють його здатність виконувати якусь роботу протягом максимального часу – не знижуючи інтенсивності і не втрачаючи при цьому працездатності.
    Розділяють витривалість загальну і спеціальну. Загальна – це, умовно, все що стосується вашого повсякденного життя: здатність виконувати щоденні справи і роботу, не втомлюючись. Спеціальна витривалість – це здатність до перенесення специфічних навантажень. Наприклад, підйомів обтяжень, бігу, плавання. Розрізняють швидкісну, швидкісно-силову, координаційну та силову види спеціальної витривалості.
    Витривалість здатна зберегти не тільки здоров'я, але в деяких випадках і ваше життя. Витривалість спортсмена сприяє його стабільному і стійкому стану під час тренувань або змагань, витривалість "звичайної" людини дає їй можливість комфортно себе почувати в будь-яких екстремальних або раптових ситуаціях, витривалість воїна однозначно допоможе йому в успішному виконанні складних бойових завдань, дозволить йому виконати будь-яку роботу, що вимагає значних фізичних навантажень


    Семінар “ Ситуація успіху ” - презентація з педагогіки


    Розвиток витривалості, сили та гручкості

    ЯКІ ВПРАВИ НА ВИТРИВАЛІСТЬ ЗНАЄТЕ ВИ? oksanakorennaya22@gmail.com.

    2.Човниковий біг.


    Човниковий біг отримав назву із-за постійної зміни напряму. Зазвичай човниковий біг – це біг вперед-назад між двома точками. Частіше бігун стартує в точці А і біжить до точки Б, там розгортається (навколо точки Б) і біжить назад до точки А. За один забіг спортсмени можуть переміщатися з точки А до точки Б до десяти разів.
    Човниковий біг є обов’язковим для уроків фізкультури в школі. Для спортсменів він є хорошим варіантом відпрацювати координацію і оперативну зміну напрямку бігу, максимально зберігши швидкість.

    Біг як схуднення. Біг для схуднення - як правильно бігати для ...











    Немає коментарів:

    Дописати коментар

    фізична культура